Tytuł: Fakt
Nr: 02.09 (33)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
definitywnego rozstania z Jeffersonem Hackiem, szuka ciepła w innych męskich ramionach. Najłatwiej o to w nocnych klubach, szkoda tylko, że ten uścisk był zupełnie przypadkowy i trwał tylko parę sekund.
JOANNA LENART

Stanko Svitlica pokonał Kahna
Były napastnik Legii Warszawa Stanko Svitlica (28 l.) strzelił gola Bayernowi Monachium w swoim debiucie w barwach Hannoveru 96. Bramka Serba w 82. minucie na niewiele się zdała, bo jego drużyna (12. miejsce w Bundeslidze) przegrała 1:3 z Bawarczykami zajmującymi drugą lokatę.
Svitlica zastąpił w 66. minucie Amerykanina Clinta Mathisa, wykorzystał podanie Markusa Schulera i z bliska pokonał Olivera Kahna.
Przypomnijmy, że za Svitlicę
definitywnego rozstania z Jeffersonem Hackiem, szuka ciepła w innych męskich ramionach. Najłatwiej o to w nocnych klubach, szkoda tylko, że ten uścisk był zupełnie przypadkowy i trwał tylko parę sekund.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;JOANNA LENART&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Stanko Svitlica pokonał Kahna&lt;/&gt;<br>Były napastnik Legii Warszawa Stanko Svitlica (28 l.) strzelił gola Bayernowi Monachium w swoim debiucie w barwach Hannoveru 96. Bramka Serba w 82. minucie na niewiele się zdała, bo jego drużyna (12. miejsce w Bundeslidze) przegrała 1:3 z Bawarczykami zajmującymi drugą lokatę.<br>Svitlica zastąpił w 66. minucie Amerykanina Clinta Mathisa, wykorzystał podanie Markusa Schulera i z bliska pokonał Olivera Kahna.<br>Przypomnijmy, że za Svitlicę