Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dzień Dobry
Nr: 29/06
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Podczas pierwszej, w zeszłym roku, pokazano dokonania 60. artystów. Prace z trudem mieściły się w galerii. O tym, kto wystawia w tegorocznym "Supermarkecie", zadecydował konkurs. Jury wybrało 12 artystów, sześciu zaproponowała komisarz wystawy. To, co możemy zobaczyć na wystawie, nie było dotąd nigdzie pokazywane. Jest to zatem promocja pokolenia artystów debiutujących w drugiej połowie latach 90. Nierzadko tych, których odrzucili krytycy i komisarze wystaw. Jak w supermarkecie - wybór należy do Ciebie.

Agata Misiurewicz-Gabi

"Supermarket sztuki - Wybór należy do Ciebie", ZPAP, ul. Mazowiecka 11a. Wystawa potrwa do 28 VIIIJazz wieczorem

W najbliższą sobotę rozpocznie się najdłuższy i największy festiwal jazzowy
Podczas pierwszej, w zeszłym roku, pokazano dokonania 60. artystów. Prace z trudem mieściły się w galerii. O tym, kto wystawia w tegorocznym "Supermarkecie", zadecydował konkurs. Jury wybrało 12 artystów, sześciu zaproponowała komisarz wystawy. To, co możemy zobaczyć na wystawie, nie było dotąd nigdzie pokazywane. Jest to zatem promocja pokolenia artystów debiutujących w drugiej połowie latach 90. Nierzadko tych, których odrzucili krytycy i komisarze wystaw. Jak w supermarkecie - wybór należy do Ciebie.<br><br>&lt;au&gt;Agata Misiurewicz-Gabi&lt;/&gt;<br><br>"Supermarket sztuki - Wybór należy do Ciebie", ZPAP, ul. Mazowiecka 11a. Wystawa potrwa do 28 VIII&lt;/&gt;<br><br><br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Jazz wieczorem&lt;/&gt;<br><br>W najbliższą sobotę rozpocznie się najdłuższy i największy festiwal jazzowy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!