Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.23
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
świata 2002 roku. Piłkarze zostali zawieszeni za swoje zachowanie podczas półfinałowego, przegranego 1:2 z Francją meczu EURO-2000.
(PAP)Martina Hingis chce walczyć sama

tenis Liderka rankingu tenisistek, Szwajcarka Martina Hingis, ogłosiła podczas turnieju WTA w Dubaju, że jej plany startów na ten sezon nie przewidują więcej występów w deblu.
(PAP)Skandynawowie stanęli na podium

Narciarstwo

Reprezentanci Finlandii wygrali w czwartek sztafetę 4x10 km podczas mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym w Lahti.
Drugie miejsce zajęli Norwegowie, a na trzeciej pozycji uplasowali się Szwedzi.
(PAP)Daum przechodzi kurację odwykową

Piłka nożna

Były trener Bayeru Leverkusen i niedoszły szkoleniowiec piłkarskiej reprezentacji Niemiec
świata 2002 roku. Piłkarze zostali zawieszeni za swoje zachowanie podczas półfinałowego, przegranego 1:2 z Francją meczu EURO-2000.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Martina Hingis chce walczyć sama&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;tenis&lt;/&gt; Liderka rankingu tenisistek, Szwajcarka Martina Hingis, ogłosiła podczas turnieju WTA w Dubaju, że jej plany startów na ten sezon nie przewidują więcej występów w deblu.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Skandynawowie stanęli na podium&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Narciarstwo&lt;/&gt;<br><br>Reprezentanci Finlandii wygrali w czwartek sztafetę 4x10 km podczas mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym w Lahti.<br>Drugie miejsce zajęli Norwegowie, a na trzeciej pozycji uplasowali się Szwedzi.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Daum przechodzi kurację odwykową&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Piłka nożna&lt;/&gt;<br><br>Były trener Bayeru Leverkusen i niedoszły szkoleniowiec piłkarskiej reprezentacji Niemiec
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego