Typ tekstu: Prasa
Tytuł: NAJ
Nr: 31
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
krwi" grałem dwuznaczną, tajemniczą postać, w "M jak miłość" wcieliłem się w adwokata-krętacza.
Lepiej grać łajdaka niż amanta?
- Nigdy nie grałem amantów. Raz, w teatrze, wcieliłem się w podobną postać w "Gwałtu, co się dzieje" Fredry. Ale to też był taki amancior-łajdak.
Czemu zawdzięcza Pan sukces?
- Uporowi. Mam despotyczny charakter i jeśli na czymś mi zależy, osiągnę to - choćby wszyscy mówili, że nie dam rady. Żyję szybko i efektywnie.
Energia Pana rozpiera!
- Teraz jestem spokojny, ale już myślę o tym, ile spraw muszę załatwić.
Zdarzają się chwile wytchnienia?
- Oczywiście! Zwykle około 16 wpadam do domu na dwie godziny i
krwi" grałem dwuznaczną, tajemniczą postać, w "M jak miłość" wcieliłem się w adwokata-krętacza.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Lepiej grać łajdaka niż amanta?&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;- Nigdy nie grałem amantów. Raz, w teatrze, wcieliłem się w podobną postać w "Gwałtu, co się dzieje" Fredry. Ale to też był taki amancior-łajdak.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Czemu zawdzięcza Pan sukces?&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;- Uporowi. Mam despotyczny charakter i jeśli na czymś mi zależy, osiągnę to - choćby wszyscy mówili, że nie dam rady. Żyję szybko i efektywnie.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Energia Pana rozpiera!&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;- Teraz jestem spokojny, ale już myślę o tym, ile spraw muszę załatwić.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Zdarzają się chwile wytchnienia?&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;- Oczywiście! Zwykle około 16 wpadam do domu na dwie godziny i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego