Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Julek Stasiewicz, Paweł Olszewski
Tytuł: strona o bumerangach
Rok: 2002
nie nadaje się ona do bumerangów z syntetycznych materiałów, to we wprawnych rękach tnie sklejkę nie gorzej od wyrzynarki (precyzyjne, skomplikowane kształty wytniesz tylko piłą włosową).

Pilnik. Najlepszy będzie ślusarski pilnik o dość drobnych ząbkach.

Papiery ścierne. Potrzebne będzie kilka arkuszy o różnych grubościach, powiedzmy 60, 180 i 300. Niektóre długodystansowe bumerangi muszą być idealnie wypolerowane jak najdrobniejszym papierem, ale na razie wystarczy to co napisałem.

Lakiery i pędzle. Polakierowany bumerang zawsze lepiej zniesie próbę czasu, czy upadek. Dlatego przydatne okażą się nieduże pędzle o średnio miękkich włosach. Z lakierów polecam nitro i akrylowy.

Oprócz tego przydadzą się również: młotek, klej
nie nadaje się ona do bumerangów z syntetycznych materiałów, to we wprawnych rękach tnie sklejkę nie gorzej od wyrzynarki (precyzyjne, skomplikowane kształty wytniesz tylko piłą włosową).<br><br>Pilnik. Najlepszy będzie ślusarski pilnik o dość drobnych ząbkach.<br><br>Papiery ścierne. Potrzebne będzie kilka arkuszy o różnych grubościach, powiedzmy 60, 180 i 300. Niektóre długodystansowe bumerangi muszą być idealnie wypolerowane jak najdrobniejszym papierem, ale na razie wystarczy to co napisałem.<br><br>Lakiery i pędzle. Polakierowany bumerang zawsze lepiej zniesie próbę czasu, czy upadek. Dlatego przydatne okażą się nieduże pędzle o średnio miękkich włosach. Z lakierów polecam nitro i akrylowy.<br><br>Oprócz tego przydadzą się również: młotek, klej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego