Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.13 (10)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Musieliście się jednak bardzo kochać, bo dzieci mają imiona po rodzicach!
- Teraz nic z tej miłości nie zostało. Nie można być z człowiekiem, który choćby tylko raz po pijanemu podnosi rękę na żonę.
Ma pani już rozwód?
- Mija rok, gdy złożyłam pozew i cisza. W Czechach to bardzo skomplikowane i długotrwałe.
Nie chce pani, choćby dla dobra dzieci, ratować waszego małżeństwa?
- Przy biciu jest to niemożliwe. Jeśli dzieci to widzą i po swojemu przeżywają, to jest bardzo źle. Trzeba uciekać. I nie można wierzyć, że człowiek, którego przecież kochałam, nie zrobi tego jeszcze raz.
Jest pani zdruzgotana?
- Jest już lepiej, chociaż
Musieliście się jednak bardzo kochać, bo dzieci mają imiona po rodzicach!&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;- Teraz nic z tej miłości nie zostało. Nie można być z człowiekiem, który choćby tylko raz po pijanemu podnosi rękę na żonę.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Ma pani już rozwód?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;- Mija rok, gdy złożyłam pozew i cisza. W Czechach to bardzo skomplikowane i długotrwałe.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Nie chce pani, choćby dla dobra dzieci, ratować waszego małżeństwa?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;- Przy biciu jest to niemożliwe. Jeśli dzieci to widzą i po swojemu przeżywają, to jest bardzo źle. Trzeba uciekać. I nie można wierzyć, że człowiek, którego przecież kochałam, nie zrobi tego jeszcze raz.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Jest pani zdruzgotana?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;- Jest już lepiej, chociaż
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego