Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kosmetyczne
Rok: 2003
jakości porcelitu, odpornego na podgrzewanie świeczką, gwarantującego prawidłowe, bezpieczne i równomierne odparowywanie olejku w pomieszczeniu. Porcelitowy lichtarzyk do świeczki ułatwia jej wkładanie i wyjmowanie, bez obawy poparzenia a otwarta miseczka pozwala na łatwe umycie także w zmywarce.
Kominki oferujemy w opakowaniu upominkowym w bogatej gamie kolorów.


DEKALOG AROMATERAPII
Korzystaj z dobrodziejstw aromaterapii i niezwykłych właściwości naturalnych olejków eterycznych dla zdrowia i przyjemnych wrażeń.
1. Używaj tych olejków i mieszanek olejków eterycznych, których zapach najbardziej Ci odpowiada.
2. Przygotowując mieszankę nie mieszaj ze sobą więcej niż 5 olejków eterycznych. I tak każdy z nich zawiera wielkie bogactwo cennych składników.
3. Nie stosuj
jakości porcelitu, odpornego na podgrzewanie świeczką, gwarantującego prawidłowe, bezpieczne i równomierne odparowywanie olejku w pomieszczeniu. Porcelitowy lichtarzyk do świeczki ułatwia jej wkładanie i wyjmowanie, bez obawy poparzenia a otwarta miseczka pozwala na łatwe umycie także w zmywarce.<br>Kominki oferujemy w opakowaniu upominkowym w bogatej gamie kolorów.&lt;/&gt;<br>&lt;gap&gt;<br><br>&lt;div1&gt; &lt;tit&gt;DEKALOG AROMATERAPII&lt;/&gt;<br>Korzystaj z dobrodziejstw aromaterapii i niezwykłych właściwości naturalnych olejków eterycznych dla zdrowia i przyjemnych wrażeń.<br>1. Używaj tych olejków i mieszanek olejków eterycznych, których zapach najbardziej Ci odpowiada.<br>2. Przygotowując mieszankę nie mieszaj ze sobą więcej niż 5 olejków eterycznych. I tak każdy z nich zawiera wielkie bogactwo cennych składników.<br>3. Nie stosuj
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego