Typ tekstu: Książka
Autor: Kofta Krystyna
Tytuł: Wychowanie seksualne dla klasy wyższej, średniej i niższej
Rok: 2000
anorektyczki nagle tyje w okolicach talii, rodzice cieszą się, że znów zaczęła przyzwoicie jeść. Nie mają pojęcia, dlaczego je za dwoje.
Gdy stanie się jasne, że dziewczynka jest w ciąży, rodzice robią jej przesłuchanie. W klasycznym przesłuchaniu, jak wiadomo z filmów i nie tylko, biorą udział dwaj śledczy. Jeden jest dobrym wujkiem, drugi złym. Groźbą i prośbą starają się wymusić zeznanie. Na przemian straszą i obiecują. Najpierw pytanie: "Jak do tego doszło?"
- Jak to jak? - odpowiada pytaniem na pytanie źle wychowana pannica. - A jak miało dojść? Normalnie.
Wtedy karzący ojciec z wysokości swego wyimaginowanego autorytetu grzmi:
- Kto cię nauczył tych rzeczy?
- Jakich
anorektyczki nagle tyje w okolicach talii, rodzice cieszą się, że znów zaczęła przyzwoicie jeść. Nie mają pojęcia, dlaczego je za dwoje.<br>Gdy stanie się jasne, że dziewczynka jest w ciąży, rodzice robią jej przesłuchanie. W klasycznym przesłuchaniu, jak wiadomo z filmów i nie tylko, biorą udział dwaj śledczy. Jeden jest dobrym wujkiem, drugi złym. Groźbą i prośbą starają się wymusić zeznanie. Na przemian straszą i obiecują. Najpierw pytanie: "Jak do tego doszło?"<br>- Jak to jak? - odpowiada pytaniem na pytanie źle wychowana pannica. - A jak miało dojść? Normalnie.<br>Wtedy karzący ojciec z wysokości swego wyimaginowanego autorytetu grzmi:<br>- Kto cię nauczył tych rzeczy?<br>- Jakich
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego