Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.30 (25)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
z Wolverhampton Wanderers.
Olszar podpisał półtoraroczny kontrakt. Jeśli sprawdzi się w Premiership, przedłuży umowę o dalsze 2 lata. Jeśli mu się nie powiedzie, po pół roku będzie mógł zmienić klub.
Fakt: - Czeka cię ciężkie 6 miesięcy. Na lidze angielskiej połamali sobie zęby nie tacy piłkarze jak Olszar.
SEBASTIAN OLSZAR: - Będzie dobrze. Byłem optymistą już po pierwszych zajęciach z drużyną. Trening zakończył się gierką. Wypadłem chyba dobrze, bo zaraz potem podszedł do mnie menedżer Harry Redknapp i powiedział, żebym biegł do sekretariatu i jak najprędzej załatwiał formalności. Obiecał szybko dać mi szansę w Premiership.
Jak szybko? Najbliższy mecz Portsmouth rozagra jutro z Wolverhampton
z Wolverhampton Wanderers.<br>Olszar podpisał półtoraroczny kontrakt. Jeśli sprawdzi się w Premiership, przedłuży umowę o dalsze 2 lata. Jeśli mu się nie powiedzie, po pół roku będzie mógł zmienić klub.<br>&lt;who7&gt;Fakt: - Czeka cię ciężkie 6 miesięcy. Na lidze angielskiej połamali sobie zęby nie tacy piłkarze jak Olszar.&lt;/&gt;<br>&lt;who8&gt;SEBASTIAN OLSZAR: - Będzie dobrze. Byłem optymistą już po pierwszych zajęciach z drużyną. Trening zakończył się gierką. Wypadłem chyba dobrze, bo zaraz potem podszedł do mnie menedżer Harry Redknapp i powiedział, żebym biegł do sekretariatu i jak najprędzej załatwiał formalności. Obiecał szybko dać mi szansę w Premiership.&lt;/&gt;<br>&lt;who7&gt;Jak szybko? Najbliższy mecz Portsmouth rozagra jutro z Wolverhampton
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego