Typ tekstu: Książka
Autor: Jedliński Krzysztof i inni
Tytuł: Trening interpersonalny
Rok: 1997
siebie podkreślić.

Halina:

Jesteś taka Zosia-Samosia. Nie potrafisz okazać słabości, nie pozwolisz zająć się sobą. Wyglądasz młodo, jest też w tobie dużo niepewności, młodzieńczości. Nie umiesz podkreślić swojej kobiecości.

Do Ireny:

Regina:

Podobasz mi się jako kobieta, masz ładne włosy. Lubię cię. Drażniła mnie twoja kłótliwość. Jesteś bardzo prawdziwa, dociekasz, masz odwagę powiedzieć ludziom, co o nich myślisz.

Halina:

Przeszkadza mi twoja sztywność. Zawiodłaś się w swoich oczekiwaniach, przez to nie wchodzisz żywo w grupę. Stwarzasz duży dystans.

Bolek:

Spodobałaś mi się od początku, ten typ lubię. Czuję ciepło, brak zagrożenia, opiekuńczość, ale też i stanowczość.

Do Katarzyny:

Irena:

Czuję
siebie podkreślić.<br><br>Halina:<br><br>Jesteś taka Zosia-Samosia. Nie potrafisz okazać słabości, nie pozwolisz zająć się sobą. Wyglądasz młodo, jest też w tobie dużo niepewności, młodzieńczości. Nie umiesz podkreślić swojej kobiecości.<br><br>Do Ireny:<br><br>Regina:<br><br>Podobasz mi się jako kobieta, masz ładne włosy. Lubię cię. Drażniła mnie twoja kłótliwość. Jesteś bardzo prawdziwa, dociekasz, masz odwagę powiedzieć ludziom, co o nich myślisz.<br><br>Halina:<br><br>Przeszkadza mi twoja sztywność. Zawiodłaś się w swoich oczekiwaniach, przez to nie wchodzisz żywo w grupę. Stwarzasz duży dystans. <br><br>Bolek:<br><br>Spodobałaś mi się od początku, ten typ lubię. Czuję ciepło, brak zagrożenia, opiekuńczość, ale też i stanowczość.<br><br>Do Katarzyny:<br><br>Irena:<br><br>Czuję
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego