Typ tekstu: Czat
Tytuł: aluzje erotyczne
Rok: 2004
no no
ee tam co ty powyżej 19 to już stare baby są
a teraz do roboty
jak już dzieci ma
ja lubię
i w stym wieku kobiety to już nie żyją
ŚWINIAK
hehe
oj zdziwiłbyś się
no przecie wiem
ja jeszcze żyję
właśnie
i to jak
tylko wam tak dogryzam żeby nudno nie było
widzisz z już do setki dochodzą a jak się trzymają
jak byś spróbował to byś zrozumiał co tracisz

tak

tak jasne , siedzisz z dzieciakami w domu i na czacie
i trzymamy się jak cholera
i trzymacie się jak z cebra
tylko jak nam ktoś kijka zabiera
no no &lt;symbol desc="emot"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt;ee tam &lt;gap reason="privacy"&gt; co ty powyżej 19 to już stare baby są&lt;/&gt;<br>&lt;WHO4&gt;a teraz do roboty&lt;/&gt;<br>&lt;WHO4&gt;jak już dzieci ma&lt;/&gt;<br>&lt;WHO3&gt;ja lubię&lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt;i w stym wieku kobiety to już nie żyją&lt;/&gt;<br>&lt;WHO4&gt;ŚWINIAK&lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt;hehe&lt;/&gt;<br>&lt;WHO3&gt;oj zdziwiłbyś się&lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt;no przecie wiem&lt;/&gt;<br>&lt;WHO4&gt;ja jeszcze żyję&lt;/&gt;<br>&lt;WHO6&gt;właśnie&lt;/&gt;<br>&lt;WHO6&gt;i to jak&lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt;tylko wam tak dogryzam żeby nudno nie było&lt;/&gt;<br>&lt;WHO3&gt;widzisz &lt;gap reason="privacy"&gt; z &lt;gap reason="privacy"&gt; już do setki dochodzą a jak się trzymają&lt;/&gt;<br>&lt;WHO4&gt;jak byś spróbował to byś zrozumiał co tracisz&lt;/&gt;<br>&lt;WHO3&gt; &lt;symbol desc="emot"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;WHO4&gt;tak &lt;gap reason="privacy"&gt; &lt;/&gt;<br>&lt;WHO6&gt; &lt;symbol desc="emot"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;WHO1&gt;tak jasne &lt;gap reason="privacy"&gt;, siedzisz z dzieciakami w domu i na czacie&lt;/&gt;<br>&lt;WHO4&gt;i trzymamy się jak cholera&lt;/&gt;<br>&lt;WHO3&gt;i trzymacie się jak z cebra&lt;/&gt;<br>&lt;WHO4&gt;tylko jak nam ktoś kijka zabiera
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!