Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy farmaceutyczne
Rok: 2004
wody w organizmie.
Jedz niewiele i wyłącznie lekkostrawne potrawy.
Gdy bolesne miesiączki pojawiają się zbyt często, powinnaś skontaktować się z lekarzem.

Jak bolało, tak boli...
"Po całym dniu pracy, często krzyż mi pęka. Ból nie daje mi spokoju, promieniuje na całe plecy tak, że nie mogę sobie znaleźć miejsca w domu. Zamiast odpocząć, cierpię."
Sposób na uporczywy ból: Etoran Max
swoją skuteczność zawdzięcza unikalnemu połączeniu z silniejszym środkiem przeciwbólowym - kodeiną. Etoran Max przynosi ulgę nawet przy dotkliwym i uporczywym bólu kręgosłupa oraz zęba. Szybko pomaga, a jednocześnie pozostaje bezpieczny dla organizmu.
Dbaj o kręgosłup - utrzymuj się w formie
Najlepszym sposobem, by
wody w organizmie.<br>Jedz niewiele i wyłącznie lekkostrawne potrawy.<br>Gdy bolesne miesiączki pojawiają się zbyt często, powinnaś skontaktować się z lekarzem.<br>&lt;gap&gt;<br>Jak bolało, tak boli...<br>"Po całym dniu pracy, często krzyż mi pęka. Ból nie daje mi spokoju, promieniuje na całe plecy tak, że nie mogę sobie znaleźć miejsca w domu. Zamiast odpocząć, cierpię."<br>Sposób na uporczywy ból: &lt;name type="prod"&gt;Etoran&lt;/&gt; Max<br>&lt;gap&gt; swoją skuteczność zawdzięcza unikalnemu połączeniu z silniejszym środkiem przeciwbólowym - kodeiną. &lt;name type="prod"&gt;Etoran&lt;/&gt; Max przynosi ulgę nawet przy dotkliwym i uporczywym bólu kręgosłupa oraz zęba. Szybko pomaga, a jednocześnie pozostaje bezpieczny dla organizmu.<br>Dbaj o kręgosłup - utrzymuj się w formie<br>Najlepszym sposobem, by
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego