Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
zabraknie, tak jak w przypadku eutanazji czy aborcji. Zdaniem tej części społeczeństwa nie wolno stwarzać człowieka w warunkach sztucznych a potem produkować go na części zamienne.

Nauka da sobie radę

Rozwój techniczny cywilizacji jest bardzo szybki. Można założyć, że mimo sporów etycznych, które zapewne nigdy nie umilkną, naukowcy i tak dopną swego.
DG

Moraliści alarmują, naukowcy pracują dalej...



METROfakty / prawo w Wielkiej Brytanii

• 23 stycznia br. brytyjska Izba Gmin uchwaliła ustawę zezwalającą na klonowanie embrionów ludzkich w celach terapeutycznych. Jeżeli ustawa przejdzie w Izbie Lordów, Wielka Brytania będzie pierwszym krajem zezwalającym na klonowanie embrionów do 14 dnia życia.
• Wcześniej
zabraknie, tak jak w przypadku eutanazji czy aborcji. Zdaniem tej części społeczeństwa nie wolno stwarzać człowieka w warunkach sztucznych a potem produkować go na części zamienne.<br><br>&lt;tit&gt;Nauka da sobie radę&lt;/&gt;<br><br>Rozwój techniczny cywilizacji jest bardzo szybki. Można założyć, że mimo sporów etycznych, które zapewne nigdy nie umilkną, naukowcy i tak dopną swego.<br>&lt;au&gt;DG&lt;/&gt;<br><br>Moraliści alarmują, naukowcy pracują dalej...&lt;/&gt;<br><br>&lt;div&gt;<br><br>&lt;tit&gt;METROfakty / prawo w Wielkiej Brytanii&lt;/&gt;<br><br>&#149; 23 stycznia br. brytyjska Izba Gmin uchwaliła ustawę zezwalającą na klonowanie embrionów ludzkich w celach terapeutycznych. Jeżeli ustawa przejdzie w Izbie Lordów, Wielka Brytania będzie pierwszym krajem zezwalającym na klonowanie embrionów do 14 dnia życia.<br>&#149; Wcześniej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego