Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 08.07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
budowę trzech mieszkań pod wynajem. Z deklaracji złożonej w tym roku wynika, że ma tylko jedno mieszkanie i współwłasność drugiego. Resztę majątku przepisał na żonę.
Przed ustanowieniem rozdzielności jego majątek obliczano na około 2 mln zł. Piskorski pytany, skąd taki młody człowiek, pełniący od wielu lat funkcje publiczne, ma taki dorobek, przekonywał, że zarobił grając na giełdzie i handlując antykami. Nie chciał jednak przedstawić dowodów transakcji, bo - jak twierdził - osoby, z którymi je zawierał, mogłyby sobie tego nie życzyć.

Dlaczego przepisał majątek? - Ciągle go atakowano. Wszystkie potwierdzenia, że majątek jest legalny, traktowano jako kolejne kwitki, które sobie załatwił. Pewnie chciał w
budowę trzech mieszkań pod wynajem. Z deklaracji złożonej w tym roku wynika, że ma tylko jedno mieszkanie i współwłasność drugiego. Resztę majątku przepisał na żonę.<br>Przed ustanowieniem rozdzielności jego majątek obliczano na około 2 mln zł. Piskorski pytany, skąd taki młody człowiek, pełniący od wielu lat funkcje publiczne, ma taki dorobek, przekonywał, że zarobił grając na giełdzie i handlując antykami. Nie chciał jednak przedstawić dowodów transakcji, bo - jak twierdził - osoby, z którymi je zawierał, mogłyby sobie tego nie życzyć.<br><br>Dlaczego przepisał majątek? - Ciągle go atakowano. Wszystkie potwierdzenia, że majątek jest legalny, traktowano jako kolejne kwitki, które sobie załatwił. Pewnie chciał w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!