Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 04.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
W ciągu jednej nocy mieszkańcy Górowa Iłoweckiego stracili dorobek całego życia

Fala zmiotła miasto

Wojciech Kamiński - Korespondencja z Górowa Iławeckiego - Brakowało 15 minut do północy. Pisałam pracę dyplomową. Usłyszałam szum wody, która wdzierała się do domu. Obudziłam dzieci. Woda wciąż przybierała, więc uciekliśmy na strych - opowiada Daria Budkiewicz z Górowa Iławeckiego, które zalała wczoraj 2-metrowa fala.
Nieszczelne wały
W ciągu jednej nocy mieszkańcy Górowa Iłoweckiego stracili dorobek całego życia&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Fala zmiotła miasto&lt;/&gt;<br><br>Wojciech Kamiński - Korespondencja z Górowa Iławeckiego - Brakowało 15 minut do północy. Pisałam pracę dyplomową. Usłyszałam szum wody, która wdzierała się do domu. Obudziłam dzieci. Woda wciąż przybierała, więc uciekliśmy na strych - opowiada Daria Budkiewicz z Górowa Iławeckiego, które zalała wczoraj 2-metrowa fala. <br>Nieszczelne wały
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!