Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: różne reklamy handlowe i usługowe
Rok: 1998
bank, aptekę i specjalnie dla dzieci urządzony plac zabaw.
Dla Państwa wygody pomyślano o wszystkim: łatwy dojazd samochodem, autobusem i tramwajem, dogodne godziny otwarcia, możliwość korzystania z wózków na całym terenie Centrum. Przyjazny 800-osobowy personel będzie dbał o komfort i sprawną obsługę klientów.
Pomysł na atrakcyjne i wygodne zakupy doskonale przyjął się już w Trójmieście, gdzie od października 1996 roku ponad 10 milionów osób odwiedziło gdyński Klif. Stał się on Centrum Handlowym Trójmiasta. Warszawski Klif stanie się Handlową Stolicą Warszawy.
Życzę przyjemnych zakupów
/-/
Dyrektor Warszawskiego Centrum Handlowego Klif

3 marca
otwarte od 12.00 do 24.00
Handlowa Stolica Warszawy
bank, aptekę i specjalnie dla dzieci urządzony plac zabaw.<br>Dla Państwa wygody pomyślano o wszystkim: łatwy dojazd samochodem, autobusem i tramwajem, dogodne godziny otwarcia, możliwość korzystania z wózków na całym terenie Centrum. Przyjazny 800-osobowy personel będzie dbał o komfort i sprawną obsługę klientów.<br>Pomysł na atrakcyjne i wygodne zakupy doskonale przyjął się już w Trójmieście, gdzie od października 1996 roku ponad 10 milionów osób odwiedziło gdyński Klif. Stał się on Centrum Handlowym Trójmiasta. Warszawski Klif stanie się Handlową Stolicą Warszawy.<br>Życzę przyjemnych zakupów<br>/-/<br>Dyrektor Warszawskiego Centrum Handlowego Klif<br><br>3 marca<br>otwarte od 12.00 do 24.00<br>Handlowa Stolica Warszawy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego