Typ tekstu: Książka
Autor: Mac Jerzy Sławomir
Tytuł: Tajemnica Amwaya
Rok: 1998
reżyserii Henryka Dederki, wyprodukowany przez Contra Studio Sp. z o.o., dotknięty jest wadami prawnymi o takim charakterze, że rozpowszechnianie go zarówno przez producenta, jak i organizatora festiwalu może wiązać się z odpowiedzialnością cywilną, w tym odszkodowawczą, odpowiedzialności karnej nie wyłączając.
Po czym następuje fragment wyróżniony w oryginale pisma grubym drukiem:
Przekazując tę informację - zwracam się o wycofanie wymienionego filmu z konkursu festiwalowego i powstrzymanie się od rozpowszechniania tego obrazu w jakiejkolwiek formie i na jakimkolwiek polu.
Niżej znów zwykłym drukiem:
Ponadto zawiadamiam, że moi mocodawcy stwierdzili, że producent filmu pt. "Witajcie w życiu" w sposób rażący naruszył ich prawa, a
reżyserii Henryka Dederki, wyprodukowany przez Contra Studio Sp. z o.o., dotknięty jest wadami prawnymi o takim charakterze, że rozpowszechnianie go zarówno przez producenta, jak i organizatora festiwalu może wiązać się z odpowiedzialnością cywilną, w tym odszkodowawczą, odpowiedzialności karnej nie wyłączając.<br>Po czym następuje fragment wyróżniony w oryginale pisma grubym drukiem:<br>Przekazując tę informację - zwracam się o wycofanie wymienionego filmu z konkursu festiwalowego i powstrzymanie się od rozpowszechniania tego obrazu w jakiejkolwiek formie i na jakimkolwiek polu.<br>Niżej znów zwykłym drukiem:<br>&lt;q&gt;Ponadto zawiadamiam, że moi mocodawcy stwierdzili, że producent filmu pt. "Witajcie w życiu" w sposób rażący naruszył ich prawa, a
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!