Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.27
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
ostatnie - nie bardzo.
Ochrona to nie tylko wyszkoleni agenci, ale także zabezpieczenia elektroniczne. Obowiązuje zasada niepodejmowania starcia zbrojnego z napastnikami na terenie sali operacyjnej.
Zdaniem policjantów, nowoczesne banki nie mogą przypominać twierdzy. -- Strzelanina w środku dnia, kiedy są klienci, to rzecz zupełnie nie do pomyślenia - przekonują. - Ochrona banku powinna być dyskretna. Klient musi czuć się bezpiecznie. Ale jednocześnie potencjalny przestępca musi wiedzieć, że placówka jest dobrze chroniona.
Zgodnie z rozporządzeniem ministra spraw wewnętrznych i administracji (aktem wykonawczym do ustawy o ochronie osób i mienia) każda instytucja przechowująca gotówkę, metale szlachetne lub papiery wartościowe musi posiadać ochronę fizyczną oraz specjalistyczne zabezpieczenia techniczne
ostatnie - nie bardzo.<br>Ochrona to nie tylko wyszkoleni agenci, ale także zabezpieczenia elektroniczne. Obowiązuje zasada niepodejmowania starcia zbrojnego z napastnikami na terenie sali operacyjnej.<br>Zdaniem policjantów, nowoczesne banki nie mogą przypominać twierdzy. -- Strzelanina w środku dnia, kiedy są klienci, to rzecz zupełnie nie do pomyślenia - przekonują. - Ochrona banku powinna być dyskretna. Klient musi czuć się bezpiecznie. Ale jednocześnie potencjalny przestępca musi wiedzieć, że placówka jest dobrze chroniona.<br>Zgodnie z rozporządzeniem ministra spraw wewnętrznych i administracji (aktem wykonawczym do ustawy o ochronie osób i mienia) każda instytucja przechowująca gotówkę, metale szlachetne lub papiery wartościowe musi posiadać ochronę fizyczną oraz specjalistyczne zabezpieczenia techniczne
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!