Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: Poczta Polska
Rok: 2003
pierwiastków powodują kruchość i wypadanie włosów. Warto również raz w tygodniu masować głowę miękką włosianą szczotką, aby pobudzić krążenie krwi.
A jeśli wszystko cię zawiedzie i stosowanie preparatów nie da oczekiwanych efektów, możesz się jeszcze zdecydować na zabieg transplantacji włosów. Lekarz pobiera niewielki pasek owłosionej skóry z głowy pacjenta (pozostaje dyskretna blizna pod włosami), a następnie wprowadza na nowo za pomocą skalpela lub igły każdą cebulkę włosów w miejsca wyłysiałe.
Obecnie coraz częściej stosuje się mniej inwazyjną metodę- zabieg laserowy.
Elżbieta Lubańska
ROZWIĄZANIE UMOWY
O PRACĘ BEZ WYPOWIEDZENIA
Proszę o wyjaśnienie, czy pracownik może bez wypowiedzenia rozwiązać umowę o pracę z
pierwiastków powodują kruchość i wypadanie włosów. Warto również raz w tygodniu masować głowę miękką włosianą szczotką, aby pobudzić krążenie krwi.<br>A jeśli wszystko cię zawiedzie i stosowanie preparatów nie da oczekiwanych efektów, możesz się jeszcze zdecydować na zabieg transplantacji włosów. Lekarz pobiera niewielki pasek owłosionej skóry z głowy pacjenta (pozostaje dyskretna blizna pod włosami), a następnie wprowadza na nowo za pomocą skalpela lub igły każdą cebulkę włosów w miejsca wyłysiałe.<br>Obecnie coraz częściej stosuje się mniej inwazyjną metodę- zabieg laserowy.<br>&lt;au&gt;Elżbieta Lubańska&lt;/&gt;&lt;/&gt; <br><br><br><br> <br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;ROZWIĄZANIE UMOWY<br>O PRACĘ BEZ WYPOWIEDZENIA&lt;/&gt;<br>Proszę o wyjaśnienie, czy pracownik może bez wypowiedzenia rozwiązać umowę o pracę z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego