Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: Poczta Polska
Rok: 2003
pierwiastków powodują kruchość i wypadanie włosów. Warto również raz w tygodniu masować głowę miękką włosianą szczotką, aby pobudzić krążenie krwi.
A jeśli wszystko cię zawiedzie i stosowanie preparatów nie da oczekiwanych efektów, możesz się jeszcze zdecydować na zabieg transplantacji włosów. Lekarz pobiera niewielki pasek owłosionej skóry z głowy pacjenta (pozostaje dyskretna blizna pod włosami), a następnie wprowadza na nowo za pomocą skalpela lub igły każdą cebulkę włosów w miejsca wyłysiałe.
Obecnie coraz częściej stosuje się mniej inwazyjną metodę- zabieg laserowy.
Elżbieta Lubańska
ROZWIĄZANIE UMOWY
O PRACĘ BEZ WYPOWIEDZENIA
Proszę o wyjaśnienie, czy pracownik może bez wypowiedzenia rozwiązać umowę o pracę z
pierwiastków powodują kruchość i wypadanie włosów. Warto również raz w tygodniu masować głowę miękką włosianą szczotką, aby pobudzić krążenie krwi.<br>A jeśli wszystko cię zawiedzie i stosowanie preparatów nie da oczekiwanych efektów, możesz się jeszcze zdecydować na zabieg transplantacji włosów. Lekarz pobiera niewielki pasek owłosionej skóry z głowy pacjenta (pozostaje dyskretna blizna pod włosami), a następnie wprowadza na nowo za pomocą skalpela lub igły każdą cebulkę włosów w miejsca wyłysiałe.<br>Obecnie coraz częściej stosuje się mniej inwazyjną metodę- zabieg laserowy.<br>&lt;au&gt;Elżbieta Lubańska&lt;/&gt;&lt;/&gt; <br><br><br><br> <br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;ROZWIĄZANIE UMOWY<br>O PRACĘ BEZ WYPOWIEDZENIA&lt;/&gt;<br>Proszę o wyjaśnienie, czy pracownik może bez wypowiedzenia rozwiązać umowę o pracę z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!