Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
i nauczenie pracy w grupie, mają na celu przygotowanie wolontariuszy zdolnych do świadczenia pomocy osobom żyjącym z HIV i chorym na AIDS.

...założysz stringów?
I nie zaczniesz stosować specjalnie profilowanych wkładek higienicznych Libresse String? Nie obawiaj się, że mogą być widoczne. Wkładki ściśle przylegają do bielizny i są naprawdę bardzo dyskretne. Dlatego wcale nie musisz rezygnować z twojej ulubionej bielizny, za którą twój mężczyzna z całą pewnością szaleje.
Zapewniamy, że z wkładkami Libresse String będziesz czuć się swobodnie i wyglądać tak sexy jak zwykle!

...poznasz etykiety lunchowania?
Jak załatwiać sprawy służbowe zajadając służbowy obiad?
Pamiętaj, zanim główne danie wjedzie na stół
i nauczenie pracy w grupie, mają na celu przygotowanie wolontariuszy zdolnych do świadczenia pomocy osobom żyjącym z HIV i chorym na AIDS.<br><br>...założysz stringów?<br>I nie zaczniesz stosować specjalnie profilowanych wkładek higienicznych Libresse String? Nie obawiaj się, że mogą być widoczne. Wkładki ściśle przylegają do bielizny i są naprawdę bardzo dyskretne. Dlatego wcale nie musisz rezygnować z twojej ulubionej bielizny, za którą twój mężczyzna z całą pewnością szaleje.<br>Zapewniamy, że z wkładkami Libresse String będziesz czuć się swobodnie i wyglądać tak sexy jak zwykle!<br><br>...poznasz etykiety lunchowania?<br>Jak załatwiać sprawy służbowe zajadając służbowy obiad?<br>Pamiętaj, zanim główne danie wjedzie na stół
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego