Typ tekstu: Książka
Autor: Oprzędkiewicz Janusz, Stolarski Bolesław
Tytuł: Komputerowe monitorowanie niezawodności samochodów
Rok: 2000
UO i UW przechodzimy do fazy symulacyjnej, gdzie generatory losowe GEMPUO i GEMPUW symulują procesy uszkodzeń w eksploatacji pojazdu.
Jeżeli w wyniku symulacji wynikowy poziom niezawodności pojazdu jest dla nas zadowalający, to kończymy syntezę.
Jeżeli poziom niezawodności nam nie odpowiada, to prowadzimy stosowne modyfikacje aż do osiągnięcia poziomu wymaganego.
Szczególną dziedziną stosowania symulacji jest marketing eksploatacji pojazdów samochodowych.

1 STRUKTURA KMNST
Racjonalna eksploatacja systemów transportowych wymaga również - w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa jazdy - stosowania monitoringu niezawodności.
Takie rozwiązania oferują firmy dysponujące odpowiednimi technologiami i nowoczesnym parkiem maszynowym i produkujące bardzo drogi sprzęt diagnostyczny.
Dzięki wysokiemu poziomowi wiedzy i ogromnej dostępności sprzętu
UO i UW przechodzimy do fazy symulacyjnej, gdzie generatory losowe GEMPUO i GEMPUW symulują procesy uszkodzeń w eksploatacji pojazdu. <br>Jeżeli w wyniku symulacji wynikowy poziom niezawodności pojazdu jest dla nas zadowalający, to kończymy syntezę. <br>Jeżeli poziom niezawodności nam nie odpowiada, to prowadzimy stosowne modyfikacje aż do osiągnięcia poziomu wymaganego. <br>Szczególną dziedziną stosowania symulacji jest marketing eksploatacji pojazdów samochodowych.<br><br>&lt;tit&gt;1 STRUKTURA KMNST&lt;/&gt;<br>Racjonalna eksploatacja systemów transportowych wymaga również - w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa jazdy - stosowania monitoringu niezawodności. <br>Takie rozwiązania oferują firmy dysponujące odpowiednimi technologiami i nowoczesnym parkiem maszynowym i produkujące bardzo drogi sprzęt diagnostyczny. <br>Dzięki wysokiemu poziomowi wiedzy i ogromnej dostępności sprzętu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego