Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Sport dla Wszystkich
Nr: 12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1961
są tylko pretekstem do "pokazania się". Przodują w tym kobiety, które zbytek popycha do różnych ekstrawagancji. Także w strojach. Oto jeden z magazynów przedstawia swoje modele narciarskie. A że są bardzo efektowne, choć niepraktyczne, więc je reprodukujemy, aby zabawić nasze czytelniczki.
1. Spodnie - żółtopomarańczowy tergal, sweter - biały nylonowy "merynos". Całość efektowna, ale do nart mało przydatna.
2. Kostium w ciemnej tonacji. Barwną plamę tworzą czerwone mankiety i takaż podszewka wdzianka z wypustką na obramowaniu. Do zastosowania na nartach, chociaż kloszowy strój wdzianka będzie utrudniał jazdę. Za to po nartach powodzenie zapewnione.


LUDZIE ARENY
TRZYDZIEŚCI lat temu bożyszczem publiczności polskiej był słynny
są tylko pretekstem do "pokazania się". Przodują w tym kobiety, które zbytek popycha do różnych ekstrawagancji. Także w strojach. Oto jeden z magazynów przedstawia swoje modele narciarskie. A że są bardzo efektowne, choć niepraktyczne, więc je reprodukujemy, aby zabawić nasze czytelniczki.<br>1. Spodnie - żółtopomarańczowy tergal, sweter - biały nylonowy "merynos". Całość efektowna, ale do nart mało przydatna. <br>2. Kostium w ciemnej tonacji. Barwną plamę tworzą czerwone mankiety i takaż podszewka wdzianka z wypustką na obramowaniu. Do zastosowania na nartach, chociaż kloszowy strój wdzianka będzie utrudniał jazdę. Za to po nartach powodzenie zapewnione. <br>&lt;gap&gt;&lt;/div&gt;<br> <br>&lt;page nr=18&gt; &lt;div&gt;&lt;tit&gt;LUDZIE ARENY&lt;/tit&gt;<br>&lt;intro&gt;TRZYDZIEŚCI lat temu bożyszczem publiczności polskiej był słynny
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego