Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 01.03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
innych latach.
- Chcemy wiedzieć, dlaczego biegli to zrobili i nie zastosowali się do zaleceń sądu - mówił mec. Roman Nowosielski, pełnomocnik ŻYCIA.
- Sąd wyraził zgodę na rozszerzenie materiału porównawczego, konsultowaliśmy się w tej sprawie telefonicznie - odrzekł prof. Tadeusz Tomaszewski. W opinii nie ma jednak o tym ani słowa.
Prof. Tomaszewski przeprowadził ekspertyzę razem z dr Ewą Gruzą. Wyjaśnił, że mieli do dyspozycji oryginalne podpisy Aleksandra Kwaśniewskiego, które zbadali w archiwum Sejmu. Marszałek Sejmu nie wyraził zgody na ich wypożyczenie. Biegli stwierdzili, że pewne cechy zakwestionowanych przez ŻYCIE podpisów powtarzają się w innych podpisach prezydenta.
- Mając tak duży materiał, postawiliśmy nawet tezę o
innych latach. <br>- Chcemy wiedzieć, dlaczego biegli to zrobili i nie zastosowali się do zaleceń sądu - mówił mec. Roman Nowosielski, pełnomocnik ŻYCIA. <br>- Sąd wyraził zgodę na rozszerzenie materiału porównawczego, konsultowaliśmy się w tej sprawie telefonicznie - odrzekł prof. Tadeusz Tomaszewski. W opinii nie ma jednak o tym ani słowa. <br>Prof. Tomaszewski przeprowadził ekspertyzę razem z dr Ewą Gruzą. Wyjaśnił, że mieli do dyspozycji oryginalne podpisy Aleksandra Kwaśniewskiego, które zbadali w archiwum Sejmu. Marszałek Sejmu nie wyraził zgody na ich wypożyczenie. Biegli stwierdzili, że pewne cechy zakwestionowanych przez ŻYCIE podpisów powtarzają się w innych podpisach prezydenta. <br>- Mając tak duży materiał, postawiliśmy nawet tezę o
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego