Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 5
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
inaczej - ustawodawca powiada w art. 36, że to właśnie organ administracji rozstrzyga sprawy o przywrócenie stosunków wodnych na gruntach do stanu poprzedniego.
Z powyższego wynika, że to tylko od woli Zarządu Gminy zależy czy ulicę Walową Górę przywróci do stanu poprzedniego, chociażby sprzed ostatniej powodzi, czy zaleci swemu personelowi dalsze eksperymenty uwłaczające praworządności.
Odpowiedź pana mgr inż. Tomasza Bandury nie jest konstruktywna i budzi tylko dalsze pytania w rodzaju: no i co dalej? Moim zdaniem, tę odpowiedź należy traktować jako rozmowę niedokończoną, gdyż nie rozwiązuje problemu.
Uwzględniając dużą poczytność "Tygodnika Podhalańskiego", interesuje mnie opinia nie tylko pana inspektora, ale również zdania
inaczej - ustawodawca powiada w art. 36, że to właśnie organ administracji rozstrzyga sprawy o przywrócenie stosunków wodnych na gruntach do stanu poprzedniego.<br>Z powyższego wynika, że to tylko od woli Zarządu Gminy zależy czy ulicę Walową Górę przywróci do stanu poprzedniego, chociażby sprzed ostatniej powodzi, czy zaleci swemu personelowi dalsze eksperymenty uwłaczające praworządności.<br>Odpowiedź pana mgr inż. Tomasza Bandury nie jest konstruktywna i budzi tylko dalsze pytania w rodzaju: no i co dalej? Moim zdaniem, tę odpowiedź należy traktować jako rozmowę niedokończoną, gdyż nie rozwiązuje problemu.<br>Uwzględniając dużą poczytność "Tygodnika Podhalańskiego", interesuje mnie opinia nie tylko pana inspektora, ale również zdania
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego