Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 08.07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Amerykańskie władze tłumaczą, że akcja ma związek z obawami, że Al-Kaida planuje w najbliższym czasie zamach lub serię zamachów w USA.
Choć rozmowy są zwykle prowadzone przez oficerów FBI i współpracujących z tym biurem agencji w sposób uprzejmy i pozbawiony agresji czy gróźb, to wiele osób odbiera je jako element śledztwa prowadzonego w ich sprawie. - W ciągu ostatnich dwóch dni dostałam 10 telefonów od ludzi przerażonych tym, że kontaktowało się z nimi FBI – powiedziała dziennikarzowi "Washington Post" Deedra Abboud z Rady ds. Stosunków Amerykańsko-Muzułmańskich.
FBI zapewnia, że agenci zwracają się z pytaniami do muzułmanów tylko wtedy, gdy istnieje
Amerykańskie władze tłumaczą, że akcja ma związek z obawami, że &lt;name type="org"&gt;Al-Kaida&lt;/&gt; planuje w najbliższym czasie zamach lub serię zamachów w &lt;name type="place"&gt;USA&lt;/&gt;.<br>Choć rozmowy są zwykle prowadzone przez oficerów &lt;name type="org"&gt;FBI&lt;/&gt; i współpracujących z tym biurem agencji w sposób uprzejmy i pozbawiony agresji czy gróźb, to wiele osób odbiera je jako element śledztwa prowadzonego w ich sprawie. - W ciągu ostatnich dwóch dni dostałam 10 telefonów od ludzi przerażonych tym, że kontaktowało się z nimi &lt;name type="org"&gt;FBI&lt;/&gt; &#150; powiedziała dziennikarzowi "Washington Post" &lt;name type="person"&gt;Deedra Abboud&lt;/&gt; z &lt;name type="org"&gt;Rady ds. Stosunków Amerykańsko-Muzułmańskich&lt;/&gt;.<br>&lt;name type="org"&gt;FBI&lt;/&gt; zapewnia, że agenci zwracają się z pytaniami do muzułmanów tylko wtedy, gdy istnieje
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego