Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o ziołach i kosmetykach
Rok powstania: 2001
bardziej że chyba żeby zewnętrze zewnętrze wyglądało tak, a nie inaczej, istotne jest też i nasze wnętrze, prawda?
Jak najbardziej.
Czy ta i kwestia systemu nerwowego, systemu trawiennego, prawda, czy wydalniczego. To wszystko nie jest bez wpływu na to, jak potem wygląda czy nasza cera, czy nasze włosy et cetera et cetera, ale to już na pewno pani by dużo więcej tutaj wymieniła.
Dobrze, a proszę mi powiedzieć, jak pani dobiera sobie dostawców właśnie, bo tu mnie interesuje kwestia właśnie reklamowania się tych dostawców, prawda? Przecież ci wytwórcy tak jakby szukają nabywców.
Tak, ale ja nie jestem... To jest zbyt mała placóweczka
bardziej że chyba żeby zewnętrze zewnętrze wyglądało tak, a nie inaczej, istotne jest też i nasze wnętrze, prawda?&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Jak najbardziej.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Czy ta i kwestia systemu nerwowego, systemu trawiennego, prawda, czy wydalniczego. To wszystko nie jest bez wpływu na to, jak potem wygląda czy nasza cera, czy nasze włosy et cetera et cetera, ale to już na pewno pani by dużo więcej tutaj wymieniła.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Dobrze, a proszę mi powiedzieć, jak &lt;vocal desc="yyy"&gt; pani dobiera sobie dostawców właśnie, bo tu &lt;vocal desc="yyy"&gt; mnie interesuje kwestia właśnie reklamowania się tych dostawców, prawda? Przecież ci wytwórcy tak jakby &lt;gap&gt; szukają nabywców.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Tak, ale ja nie jestem... To jest zbyt mała placóweczka
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego