Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.02 (1)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
się dowiadujemy, sam Hausner, by dać przykład swoim kolegom, zwolniłby dwóch, a nawet trzech z 11 wiceministrów we własnym resorcie gospodarki.
Plan wygląda ambitnie, ale szanse na jego realizację są małe. Resorty będą się bronić do ostatniego tchu. Co więcej, wiceministrowie mówią nam, że... przydaliby się im dodatkowi koledzy po fachu.
- My, wiceministrowie edukacji, roboty mamy ponad nasze możliwości. Zaczynamy urzędowanie o ósmej, kończymy zwykle o dziewiątej wieczorem - żali się nam Franciszek Potulski. W pracy pomaga mu czterech kolegów.
- W naszym resorcie od roku mamy jedno nieobsadzone stanowisko wiceministra - zdradza nam wiceminister edukacji Ewa Kralkowska.
Pomysł zwolnienia jednego ze swoich ośmiu
się dowiadujemy, sam Hausner, by dać przykład swoim kolegom, zwolniłby dwóch, a nawet trzech z 11 wiceministrów we własnym resorcie gospodarki.<br>Plan wygląda ambitnie, ale szanse na jego realizację są małe. Resorty będą się bronić do ostatniego tchu. Co więcej, wiceministrowie mówią nam, że... przydaliby się im dodatkowi koledzy po fachu.<br>&lt;q&gt;- My, wiceministrowie edukacji, roboty mamy ponad nasze możliwości. Zaczynamy urzędowanie o ósmej, kończymy zwykle o dziewiątej wieczorem&lt;/&gt; - żali się nam Franciszek Potulski. W pracy pomaga mu czterech kolegów.<br>&lt;q&gt;- W naszym resorcie od roku mamy jedno nieobsadzone stanowisko wiceministra&lt;/&gt; - zdradza nam wiceminister edukacji Ewa Kralkowska.<br>Pomysł zwolnienia jednego ze swoich ośmiu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego