Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 2
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
dyspozycji przez siedem dni w tygodniu, ale zobacz - moje włosy są wciąż na swoim miejscu! - Neve wybucha dzikim, triumfalnym śmiechem. No cóż, w jej przypadku to faktycznie cud.

Kobieta pod presją

Nie trzeba psychoanalityka, by się domyślić, że jej obecny pracoholizm ma źródło w dzieciństwie. Rodzice (mama jest kierowniczką jej fanklubu, tata prowadzi kursy aktorskie dla uczniów szkół średnich) rozwiedli się, gdy była jeszcze mała. Oboje znaleźli nowych partnerów i oboje ponownie się rozwiedli. Ojciec ma już trzecią żonę. Kilka lat temu Neve powiedziała w wywiadzie:
- Jeśli nie masz solidnego oparcia w rodzinie, musisz sama zadbać o swoje interesy.
Sposobem na
dyspozycji przez siedem dni w tygodniu, ale zobacz - moje włosy są wciąż na swoim miejscu! - Neve wybucha dzikim, triumfalnym śmiechem. No cóż, w jej przypadku to faktycznie cud.<br><br>&lt;tit&gt;Kobieta pod presją&lt;/&gt;<br><br>Nie trzeba psychoanalityka, by się domyślić, że jej obecny pracoholizm ma źródło w dzieciństwie. Rodzice (mama jest kierowniczką jej fanklubu, tata prowadzi kursy aktorskie dla uczniów szkół średnich) rozwiedli się, gdy była jeszcze mała. Oboje znaleźli nowych partnerów i oboje ponownie się rozwiedli. Ojciec ma już trzecią żonę. Kilka lat temu Neve powiedziała w wywiadzie: <br>- Jeśli nie masz solidnego oparcia w rodzinie, musisz sama zadbać o swoje interesy. <br>Sposobem na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego