Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 8 (sierpień)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
ciała. Jeżeli wypróbujesz sposób na komary bystrego dr Nirkina i okaże się on skuteczny, czekamy na drobne wyrazy wdzięczności.


Ring CKM-u: BigMac kontra Whooper
TRUDNE ŻARCIE

Człowiek współczesny szybko żyje i szybko umiera. Jednak zanim spotka się ze św. Piotrem, pozna smak tzw. szybkiego żarcia. Oto porównanie dwóch kultowych fast-foodów: BigMaca i Whoppera.

BigMac

CO TO JEST amerykański hamburger
CO TO JEST HAMBURGER wołowy kotlet w bułce
W SPRZEDAŻY od 1968 roku
GDZIE TO DAJĄ w barze McDonald'sa
ILE TO MA KALORI 486 Kcal
ZA ILE TE KALORIE DAJĄ 5,80 zł
ZA CO PŁACISZ za bułkę i dwa cienkie
ciała. Jeżeli wypróbujesz sposób na komary bystrego dr Nirkina i okaże się on skuteczny, czekamy na drobne wyrazy wdzięczności.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br>&lt;tit&gt;Ring CKM-u: BigMac kontra Whooper&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;TRUDNE ŻARCIE&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Człowiek współczesny szybko żyje i szybko umiera. Jednak zanim spotka się ze św. Piotrem, pozna smak tzw. szybkiego żarcia. Oto porównanie dwóch kultowych fast-foodów: BigMaca i Whoppera.&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;BigMac&lt;/&gt;<br><br>CO TO JEST amerykański hamburger<br>CO TO JEST HAMBURGER wołowy kotlet w bułce<br>W SPRZEDAŻY od 1968 roku<br>GDZIE TO DAJĄ w barze McDonald'sa<br>ILE TO MA KALORI 486 Kcal<br>ZA ILE TE KALORIE DAJĄ 5,80 zł<br>ZA CO PŁACISZ za bułkę i dwa cienkie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego