Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
V. Morrison, L. Donnegan i C. Barber, zeszło się na koncercie, który jest sentymentalną wyprawą w lata 50., gdy najpopularniejszym stylem muzycznym na Wyspach Brytyjskich był skiffle - mieszanka angielskiej i irlandzkiej muzyki ludowej, bluesa i jazzu. Ramotka, ale słucha się z przyjemnością.

The Million Dollar...
Ten zbiór nagrań do nowego filmu Wima Wendersa wypełniają utwory różnych wykonawców. Zamysłem twórców było wprowadzenie w senną atmosferę filmu. Muzyka zawarta na tym krążku może w życiu codziennym służyć do ilustrowania prostych czynności, które możesz wykonywać bez szczególnego pobudzenia.

Jean Michel Jarre
Metamorphoses
Wiecznie młody JMJ prezentuje nam swą kolejną przemianę. Tym razem artysta pod
V. Morrison, L. Donnegan i C. Barber, zeszło się na koncercie, który jest sentymentalną wyprawą w lata 50., gdy najpopularniejszym stylem muzycznym na Wyspach Brytyjskich był skiffle - mieszanka angielskiej i irlandzkiej muzyki ludowej, bluesa i jazzu. Ramotka, ale słucha się z przyjemnością.<br><br>The Million Dollar...<br>Ten zbiór nagrań do nowego filmu Wima Wendersa wypełniają utwory różnych wykonawców. Zamysłem twórców było wprowadzenie w senną atmosferę filmu. Muzyka zawarta na tym krążku może w życiu codziennym służyć do ilustrowania prostych czynności, które możesz wykonywać bez szczególnego pobudzenia.<br><br>Jean Michel Jarre<br>Metamorphoses<br>Wiecznie młody JMJ prezentuje nam swą kolejną przemianę. Tym razem artysta pod
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego