Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 2930
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
Anno Domini 2002. Tak będzie, bo u nas co jest modne, to jest, ale - o zgrozo! - nigdy nie będzie modny brazylijski brak mody.
Paweł Głowacki

W teatrze młodych Polan nigdy nie będzie modny brazylijski brak mody.


Muzyka
Gigantyczna budka z piwem
"Tu jest Polska i tu się pije" - napis na fladze powiewającej nad obozowiskiem ""Przystanku Woodstock" Żary 2001 idealnie oddawał charakter imprezy.
O piątej nad ranem pole namiotowe przypominało scenę z filmu "Noc żywych trupów". Wśród morza plastikowych kubków po piwie leżeli uczestnicy, którzy nie zdążyli dojść do namiotów.
Ideą przyświecającą Jurkowi Owsiakowi organizującemu Przystanek jest udowodnienie ludziom, że młodzież potrafi
Anno Domini 2002. Tak będzie, bo u nas co jest modne, to jest, ale - o zgrozo! - nigdy nie będzie modny brazylijski brak mody.<br>&lt;au&gt;Paweł Głowacki&lt;/&gt;<br><br>W teatrze młodych Polan nigdy nie będzie modny brazylijski brak mody.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="music" sex="m"&gt;&lt;page nr=26&gt;<br>&lt;tit&gt; Muzyka&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Gigantyczna budka z piwem&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;"&lt;q&gt;Tu jest Polska i tu się pije&lt;/&gt;" - napis na fladze powiewającej nad obozowiskiem &lt;name type="place"&gt;""Przystanku Woodstock"&lt;/&gt; Żary 2001 idealnie oddawał charakter imprezy.&lt;/&gt;<br>O piątej nad ranem pole namiotowe przypominało scenę z filmu &lt;name type="tit"&gt;"Noc żywych trupów"&lt;/&gt;. Wśród morza plastikowych kubków po piwie leżeli uczestnicy, którzy nie zdążyli dojść do namiotów.<br>Ideą przyświecającą Jurkowi Owsiakowi organizującemu Przystanek jest udowodnienie ludziom, że młodzież potrafi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego