Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 07.03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
W sprawie zdjęcia z budynku starostwa flagi Unii Europejskiej (zebrali ok. 350 podpisów, flaga została zdjęta, potem znowu zawieszona). Kampania do europarlamentu (ich kandydat Wszechpolak Bogusław Rogalski zdobył mandat, podobnie jak Wojciech Wierzejski i Sylwester Chruszcz. Młodzież Wszechopolska ma więc w Parlamencie Europejskim reprezentację taką jak SLD-UP). Akcja "Polska flaga w każdym domu" (sprzedali kilkaset sztuk po 3 zł).

W Ostrowcu Świętokrzyskim ani Żyd, ani Niemiec, nawet z pochodzenia, nie mógłby zostać przyjęty do koła (inne kryteria wpisane w statut: kandydat musi być katolikiem, nie może być w konflikcie z prawem, nie może należeć do partii liberalnej albo lewicowej).

- Zastrzeżenie
W sprawie zdjęcia z budynku starostwa flagi Unii Europejskiej (zebrali ok. 350 podpisów, flaga została zdjęta, potem znowu zawieszona). Kampania do europarlamentu (ich kandydat Wszechpolak Bogusław Rogalski zdobył mandat, podobnie jak Wojciech Wierzejski i Sylwester Chruszcz. Młodzież Wszechopolska ma więc w Parlamencie Europejskim reprezentację taką jak SLD-UP). Akcja "Polska flaga w każdym domu" (sprzedali kilkaset sztuk po 3 zł).<br><br>W Ostrowcu Świętokrzyskim ani Żyd, ani Niemiec, nawet z pochodzenia, nie mógłby zostać przyjęty do koła (inne kryteria wpisane w statut: kandydat musi być katolikiem, nie może być w konflikcie z prawem, nie może należeć do partii liberalnej albo lewicowej).<br><br>- Zastrzeżenie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego