Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 12.16
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
świetle stawiał Sojusz. Zwracałem uwagę moim kolegom partyjnym na niestosowność zjawisk i zachowań niektórych działaczy - dodaje. - Nie wykluczam, że rozmawiałem osobiście lub telefonicznie z Renatą Komorowską. Jak to ktoś zrozumiał, jaką zastosował interpretację, to już jego sprawa.
- Rozmawialiście na temat PERN?
- Nie wykluczam, że być może w trakcie tych rozmów formułowałem negatywne opinie na podstawie prasowych informacji na temat PERN - odpowiada były szef AW.
- A na temat Vectry?
- Nie znam tej firmy, choć jeśli pisała o niej prasa, to mogłem i o tej firmie rozmawiać. Ale na pewno nie mam na temat żadnej wiedzy operacyjnej - dodaje Siemiątkowski.
Przypomnijmy, że sprawa podsłuchów
świetle stawiał &lt;name type="org"&gt;Sojusz&lt;/&gt;. Zwracałem uwagę moim kolegom partyjnym na niestosowność zjawisk i zachowań niektórych działaczy - dodaje. - Nie wykluczam, że rozmawiałem osobiście lub telefonicznie z &lt;name type="person"&gt;Renatą Komorowską&lt;/&gt;. Jak to ktoś zrozumiał, jaką zastosował interpretację, to już jego sprawa.<br>- Rozmawialiście na temat &lt;name type="org"&gt;PERN&lt;/&gt;?<br>- Nie wykluczam, że być może w trakcie tych rozmów formułowałem negatywne opinie na podstawie prasowych informacji na temat &lt;name type="org"&gt;PERN&lt;/&gt; - odpowiada były szef &lt;name type="org"&gt;AW&lt;/&gt;.<br>- A na temat &lt;name type="org"&gt;Vectry&lt;/&gt;?<br>- Nie znam tej firmy, choć jeśli pisała o niej prasa, to mogłem i o tej firmie rozmawiać. Ale na pewno nie mam na temat żadnej wiedzy operacyjnej - dodaje &lt;name type="person"&gt;Siemiątkowski&lt;/&gt;.<br>Przypomnijmy, że sprawa podsłuchów
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego