Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.27
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
wyegzekwować część ich pola pod budowę gazociągu Jamał-Europa Zachodnia. Odpowiadał za to jeden z najlepszych rolników z okolic Łap Stanisław Ż., jego syn Janusz oraz zatrudniony w ich gospodarstwie kolega Janusza Wojciech O. Ze względu na znikomą społeczną szkodliwość czynu, umorzono też sprawę wobec Janusza Ż., oskarżonego o znieważenie funkcjonariuszy publicznych w trakcie zajść na działce jego ojca. Zdarzenie miało miejsce 14 grudnia 1998 r. Rolnicy nie chcieli oddać ziemi, bo miała tam być budowana duża obora, na którą Stanisław Ż. zaciągnął wysoki kredyt.
(PAP)



Tak, słucham...

.. Julia jest córką działacza "podziemia" a Romeo synem polityka - mówi Franciszka Kowalewska, właścicielka
wyegzekwować część ich pola pod budowę gazociągu Jamał-Europa Zachodnia. Odpowiadał za to jeden z najlepszych rolników z okolic Łap Stanisław Ż., jego syn Janusz oraz zatrudniony w ich gospodarstwie kolega Janusza Wojciech O. Ze względu na znikomą społeczną szkodliwość czynu, umorzono też sprawę wobec Janusza Ż., oskarżonego o znieważenie funkcjonariuszy publicznych w trakcie zajść na działce jego ojca. Zdarzenie miało miejsce 14 grudnia 1998 r. Rolnicy nie chcieli oddać ziemi, bo miała tam być budowana duża obora, na którą Stanisław Ż. zaciągnął wysoki kredyt.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="convers"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Tak, słucham...&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;.. Julia jest córką działacza "podziemia" a Romeo synem polityka - mówi Franciszka Kowalewska, właścicielka
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!