Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 25
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
przemyt o wartości szacunkowej 3 mln zł. Rok wcześniej w tym samym okresie za próbę nielegalnego przekroczenia granicy zatrzymano 25 osób, odzyskano przemyt wartości 1,3 mln zł.

W zeszłym roku kilkunastu strażników zostało odznaczonych za wzorową pracę.

Major Jaroński kończy przeglądać akta.

- W żadnym razie nie można o zwolnieniu funkcjonariuszy myśleć w kategorii kary. Zgodnie z ustawą o Straży Granicznej funkcjonariusze mogą być przenoszeni na inne posterunki.

A dlaczego wszyscy? O dodatkowe pytania major prosi zgłosić się do komendanta oddziału w Kętrzynie. Ppłk Józef Biegun niestety nie ma czasu na rozmowę. Żadną, nawet telefoniczną, nawet za tydzień albo dwa. Może
przemyt o wartości szacunkowej 3 mln zł. Rok wcześniej w tym samym okresie za próbę nielegalnego przekroczenia granicy zatrzymano 25 osób, odzyskano przemyt wartości 1,3 mln zł.<br><br>W zeszłym roku kilkunastu strażników zostało odznaczonych za wzorową pracę.<br><br>Major Jaroński kończy przeglądać akta.<br><br>- W żadnym razie nie można o zwolnieniu funkcjonariuszy myśleć w kategorii kary. Zgodnie z ustawą o Straży Granicznej funkcjonariusze mogą być przenoszeni na inne posterunki.<br><br>A dlaczego wszyscy? O dodatkowe pytania major prosi zgłosić się do komendanta oddziału w Kętrzynie. Ppłk Józef Biegun niestety nie ma czasu na rozmowę. Żadną, nawet telefoniczną, nawet za tydzień albo dwa. Może
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!