Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o zdrowiu,o jedzeniu,o rodzinie
Rok powstania: 2001
w tych granicach. Przyjechaliśmy równo wpół do pierwszej i nic nie było naszykowane, a ona nawet jeszcze nie była ubrana.
Ojejku.
No.
To jest taka pani, która jest stworzona, żeby mieć służbę.
No.
Po prostu są takie już typy kobiet, które są stworzone do tego, żeby rządzić.
Później dużo gada gada, ale tak naprawdę to wszystko poustawiać, poukładać to tyle, że tam chleba ukroiła. I tyle zrobiła.
O jejku.
A wyjąć z lodówki, postawić, wszystko naszykować, krzesło, coś, obrus, nic, nic. Wszystko ja porobiłam. Bo zanim ona pomyśli, to ja już zrobię.
Ale muszę pani powiedzieć, że pani teraz ładniej wygląda
w tych granicach. Przyjechaliśmy równo wpół do pierwszej i nic nie było naszykowane, a ona nawet jeszcze nie była ubrana.&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;Ojejku.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;No.&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;To jest taka pani, która jest stworzona, żeby mieć służbę.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;No.&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;Po prostu są takie już typy kobiet, które są stworzone do tego, żeby rządzić.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Później dużo gada gada, ale tak naprawdę to wszystko poustawiać, poukładać to tyle, że tam chleba ukroiła. I tyle zrobiła.&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;&lt;vocal desc="laugh"&gt; O jejku.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;A wyjąć z lodówki, postawić, wszystko naszykować, krzesło, coś, obrus, nic, nic. Wszystko ja porobiłam. Bo zanim ona pomyśli, to ja już zrobię. &lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;Ale muszę pani powiedzieć, że pani teraz ładniej wygląda
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego