Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 8 (sierpień)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
z damską załogą żegluje po morzach i oceanach. Dziewczyny oddają się kąpielom słonecznym, morskim i jeżeli bogata wdowa ma fantazję - nawet kąpielom w szampanie.

Jamie Luner

Dziewczyna, która tworzy historię amerykańskiej popkultury. Jamie jest bohaterką takich arcydzieł jak "Melrose Place" i "Savannah". Niewątpliwie ma dużo szczęścia, bo jeszcze niedawno szorowała gary we francuskiej restauracji. Teraz zasypywana jest propozycjami grania w filmach mniej infantylnych niż seriale, które dały jej sławę i pieniądze. Mieszka w Los Angeles, pija miejscowe wina i jest spokojna o swoją przyszłość, choć wykształcenie ma tylko gastronomiczne.

Jasmine Colognese

Każdy dzień tej pięknej Francuzki jest dniem męczących wyborów między
z damską załogą żegluje po morzach i oceanach. Dziewczyny oddają się kąpielom słonecznym, morskim i jeżeli bogata wdowa ma fantazję - nawet kąpielom w szampanie.<br><br>&lt;tit&gt;Jamie Luner&lt;/&gt;<br><br>Dziewczyna, która tworzy historię amerykańskiej popkultury. Jamie jest bohaterką takich arcydzieł jak "Melrose Place" i "Savannah". Niewątpliwie ma dużo szczęścia, bo jeszcze niedawno szorowała gary we francuskiej restauracji. Teraz zasypywana jest propozycjami grania w filmach mniej infantylnych niż seriale, które dały jej sławę i pieniądze. Mieszka w Los Angeles, pija miejscowe wina i jest spokojna o swoją przyszłość, choć wykształcenie ma tylko gastronomiczne.<br><br>&lt;tit&gt;Jasmine Colognese&lt;/&gt;<br><br>Każdy dzień tej pięknej Francuzki jest dniem męczących wyborów między
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego