Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Sportowiec
Nr: 51 (1570)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1980
ujemny wpływ na Puchar? O dziwo - nie! Z zimy na zimę staje się coraz potężniejszy i bardziej popularny. Kolejka państw pragnących organizować zawody rośnie.
PRZED SEZONEM 1980-1981 WPROWADZONO KILKA NOWOŚĆI. Jedna z nich, chyba najważniejsza, która z pewnością spowoduje małą rewolucję, to kombinacja, ale liczona za slalom i slalom gigant. Tak więc tej zimy obok slalom u, giganta, zjazdu, kombinacji zjazd-slalom, pojawi się piąta konkurencja. Zostaje stworzona jakby kolejna szansa, tym razem dla Stenmarka. A może dla Kriżaja? Czy w związku z tym zjazdowcy będą mieli możliwość nawiązania walki o Puchar?
Spójrzmy jak przedstawia się sytuacja w poszczególnych ekipach
ujemny wpływ na Puchar? O dziwo - nie! Z zimy na zimę staje się coraz potężniejszy i bardziej popularny. Kolejka państw pragnących organizować zawody rośnie.<br>PRZED SEZONEM 1980-1981 WPROWADZONO KILKA NOWOŚĆI. Jedna z nich, chyba najważniejsza, która z pewnością spowoduje małą rewolucję, to kombinacja, ale liczona za slalom i slalom gigant. Tak więc tej zimy obok slalom u, giganta, zjazdu, kombinacji zjazd-slalom, pojawi się piąta konkurencja. Zostaje stworzona jakby kolejna szansa, tym razem dla Stenmarka. A może dla Kriżaja? Czy w związku z tym zjazdowcy będą mieli możliwość nawiązania walki o Puchar? <br>Spójrzmy jak przedstawia się sytuacja w poszczególnych ekipach
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego