Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Wyborcza
Nr: 3.04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
ma. Jeśli pracownik będzie chciał dostarczyć papiery, których jego obecny pracodawca nie przechowuje (np. z poprzednich lat i miejsc pracy z okresu, gdy lepiej zarabiał, co wpłynie korzystnie na wysokość kapitału początkowego), będzie musiał sam ich szukać. Jeśli nie znajdzie, ZUS wyliczy mu kapitał z innych udokumentowanych lat, nawet gdy gorzej wtedy zarabiał.
Choć więc na wszystko jest kilka lat, już dziś każdy powinien się zainteresować swoim dossier z miejsc pracy. Nie warto zwlekać, bo później może nam grozić prawdziwy najazd na archiwa.
JOLANTA KORAL


ONZ bada Czeczenię
TAKIE MIEJSCE NIE ISTNIEJE
Komisarzowi ONZ ds. praw człowieka, pokazano w Groznym puste
ma. Jeśli pracownik będzie chciał dostarczyć papiery, których jego obecny pracodawca nie przechowuje (np. z poprzednich lat i miejsc pracy z okresu, gdy lepiej zarabiał, co wpłynie korzystnie na wysokość kapitału początkowego), będzie musiał sam ich szukać. Jeśli nie znajdzie, &lt;name type="org"&gt;ZUS&lt;/name&gt; wyliczy mu kapitał z innych udokumentowanych lat, nawet gdy gorzej wtedy zarabiał. <br>Choć więc na wszystko jest kilka lat, już dziś każdy powinien się zainteresować swoim dossier z miejsc pracy. Nie warto zwlekać, bo później może nam grozić prawdziwy najazd na archiwa. <br>&lt;au&gt;JOLANTA KORAL&lt;/au&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="org"&gt;ONZ&lt;/&gt; bada &lt;name type="place"&gt;Czeczenię&lt;/&gt;<br>TAKIE MIEJSCE NIE ISTNIEJE&lt;/tit&gt;<br>Komisarzowi &lt;name type="org"&gt;ONZ&lt;/name&gt; ds. praw człowieka, pokazano w &lt;name type="place"&gt;Groznym&lt;/name&gt; puste
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego