Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
grejpfrutowa zadebiutowała w latach 30. wśród gwiazd Hollywood. Oparta jest głównie na grejpfrutach, które zawierają specjalny enzym wspomagający spalanie tłuszczu oraz na małej liczbie protein i warzywach. Trwa 3 tygodnie.
• Jadłospis:
śniadanie - połówka grejpfruta i czarna kawa.
Lunch - połówka grejpfruta, jedno jajko, ogórek, tost, kawa lub herbata.
Obiad - 1 grejpfrut, 2 jajka, pół małej główki sałaty, pomidor, herbata lub kawa.
Niektóre warianty dopuszczają porcje chudego mięsa lub ryb.
• Dlaczego jest lubiana:
Po pierwsze - nie trzeba liczyć kalorii. Gwarantuje początkowo szybką utratę wagi, która wynika z dość drastycznego ograniczenia ilości kalorii.
Kobiety z lekką nadwagą mogą zgubić w początkowej fazie
grejpfrutowa zadebiutowała w latach 30. wśród gwiazd Hollywood. Oparta jest głównie na grejpfrutach, które zawierają specjalny enzym wspomagający spalanie tłuszczu oraz na małej liczbie protein i warzywach. Trwa 3 tygodnie.<br>&#149; Jadłospis:<br>śniadanie - połówka grejpfruta i czarna kawa.<br>Lunch - połówka grejpfruta, jedno jajko, ogórek, tost, kawa lub herbata.<br>Obiad - 1 grejpfrut, 2 jajka, pół małej główki sałaty, pomidor, herbata lub kawa.<br>Niektóre warianty dopuszczają porcje chudego mięsa lub ryb.<br>&#149; Dlaczego jest lubiana:<br>Po pierwsze - nie trzeba liczyć kalorii. Gwarantuje początkowo szybką utratę wagi, która wynika z dość drastycznego ograniczenia ilości kalorii.<br>Kobiety z lekką nadwagą mogą zgubić w początkowej fazie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego