Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kulinarne
Rok: 2004
wymieszać z sokiem wyciśniętym z pomarańczy, połączyć z rozpuszczoną żelatyną, przyprawić do smaku solą i pieprzem, zalać składniki w miseczkach, wstawić do lodówki, by stężały.

Szaszłyki z grejpfrutem

Mięso z kurczaka opłukać, osuszyć, pokroić na niewielkie kawałki, oprószyć solą, pieprzem i bazylia, skropić olejem, odstawić na godzinę w chłodne miejsce, grejpfrut wyszorować, obrać ze skórki, oddzielić białą błonkę, pokroić w dość dużą kostkę, na drewniane szpadki nadziewać na przemian po kawałku mięsa z kurczaka i grejpfruta wstawić do piekarnika nagrzanego do temperatury 190oC , piec około 30 minut, tak by mięso się zarumieniło, podawać do ryżu np. z sosem barbecue.


Niezwykłe wartości
wymieszać z sokiem wyciśniętym z pomarańczy, połączyć z rozpuszczoną żelatyną, przyprawić do smaku solą i pieprzem, zalać składniki w miseczkach, wstawić do lodówki, by stężały.<br><br>&lt;tit&gt;Szaszłyki z grejpfrutem&lt;/&gt;<br>&lt;gap&gt;<br>Mięso z kurczaka opłukać, osuszyć, pokroić na niewielkie kawałki, oprószyć solą, pieprzem i bazylia, skropić olejem, odstawić na godzinę w chłodne miejsce, grejpfrut wyszorować, obrać ze skórki, oddzielić białą błonkę, pokroić w dość dużą kostkę, na drewniane szpadki nadziewać na przemian po kawałku mięsa z kurczaka i grejpfruta wstawić do piekarnika nagrzanego do temperatury 190oC , piec około 30 minut, tak by mięso się zarumieniło, podawać do ryżu np. z sosem barbecue.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="advert" sub="food"&gt;<br>Niezwykłe wartości
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego