Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 12.07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
że 8 grudnia jako pełnomocnik Jana Kulczyka przed komisja śledczą pojawi się jednak znów prof. Widack. Komisja, co zasugerował wczoraj Wassermann, nie będzie kwestionowała jego mandatu. Tymczasem konferencja dziekanów wydziałów prawa uniwersytetów oskarżyła komisję o "obniżanie poziomu kultury prawnej".Pod patronatem "Rzeczpospolitej"

Pomoc dla niepełnosprawnych dzieci z Grabia

Potrzebny każdy grosz

Już 200 tys. złotych zebrali studenci MBA i ekonomii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na wsparcie niepełnosprawnych intelektualnie i fizycznie dzieci z Domu Pomocy w Grabiu. Studenci od kilku lat w całej Polsce szukają sponsorów dla ośrodka.
W Domu Pomocy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie w Grabiu mieszka 70
że 8 grudnia jako pełnomocnik &lt;name type="person"&gt;Jana Kulczyka&lt;/&gt; przed komisja śledczą pojawi się jednak znów prof. &lt;name type="person"&gt;Widack&lt;/&gt;. Komisja, co zasugerował wczoraj &lt;name type="person"&gt;Wassermann&lt;/&gt;, nie będzie kwestionowała jego mandatu. Tymczasem konferencja dziekanów wydziałów prawa uniwersytetów oskarżyła komisję o "obniżanie poziomu kultury prawnej". &lt;gap&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home" sex="mf"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Pod patronatem &lt;name type="tit"&gt;"Rzeczpospolitej"&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Pomoc dla niepełnosprawnych dzieci z &lt;name type="place"&gt;Grabia&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Potrzebny każdy grosz&lt;/&gt;<br><br>Już 200 tys. złotych zebrali studenci MBA i ekonomii &lt;name type="org"&gt;Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu&lt;/&gt; na wsparcie niepełnosprawnych intelektualnie i fizycznie dzieci z &lt;name type="org"&gt;Domu Pomocy w Grabiu&lt;/&gt;. Studenci od kilku lat w całej &lt;name type="place"&gt;Polsce&lt;/&gt; szukają sponsorów dla ośrodka.<br>W &lt;name type="org"&gt;Domu Pomocy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie w Grabiu&lt;/&gt; mieszka 70
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego