Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Ozon
Nr: 9
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
Andrzej Talaga


Jabłko kaput?


To trochę tak, jakby papież postanowił przejść na islam. Steve Jobs ogłosił, że Apple przestanie montować w swoich komputerach procesory IBM. Zastąpią je w macach chipy Intela. Czy to koniec odwiecznej wojny miłośników "jabłuszek" i pecetów?
Rzesze załamanych tą "zdradą" najbardziej oddanych fanów Apple'a zadają sobie hamletowskie pytania w rodzaju: "Jak tu dalej żyć?", ale nie mniej skonsternowani są trzeźwo myślący architekci e-biznesu. Nie wszyscy się zgadzają w ocenie tego wydarzenia, ale jedno nie pozostawia wątpliwości: to największa niespodzianka i zarazem największy wstrząs w branży elektronicznej ostatnich miesięcy.
Nie sposób zrozumieć rangi tego, co się stało
Andrzej Talaga&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Jabłko kaput?&lt;/&gt;<br><br><br>To trochę tak, jakby papież postanowił przejść na islam. Steve Jobs ogłosił, że Apple przestanie montować w swoich komputerach procesory IBM. Zastąpią je w macach chipy Intela. Czy to koniec odwiecznej wojny miłośników "jabłuszek" i pecetów?<br>Rzesze załamanych tą "zdradą" najbardziej oddanych fanów Apple'a zadają sobie hamletowskie pytania w rodzaju: "Jak tu dalej żyć?", ale nie mniej skonsternowani są trzeźwo myślący architekci e-biznesu. Nie wszyscy się zgadzają w ocenie tego wydarzenia, ale jedno nie pozostawia wątpliwości: to największa niespodzianka i zarazem największy wstrząs w branży elektronicznej ostatnich miesięcy. <br>Nie sposób zrozumieć rangi tego, co się stało
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego