Typ tekstu: Strona internetowa
Tytuł: gazeta hip-hop pl
Rok wydania: 2005
Lata powstania: 2003-2005
latawcem, który pozwoli nam wykonywać manewry przechodzące nasze najśmielsze oczekiwania," mówi Mai. Z tym sportem tak właśnie jest-wy dajcie nam paliwo a my ruszymy w bój."

HANG TIME

Po finałach, rozgrywanej w ramach zawodów RED BULL KING OF THE AIR, konkurencji freestyle zawodnicy zmierzyli się w ulubionej konkurencji widzów: hang time.

Cel jest prosty: zwycięzcą zostaje kitesurfer, który najdłużej utrzyma się w powietrzu. Kilku zawodników startowało jednocześnie w ośmiominutowych rundach. Aby zdobyć maksymalną wysokość i długi czas lotu, większość próbowała ujarzmić wiatr wielkimi latawcami.

Chociaż oficjalny rekord świata - 8,89 sekundy - ustanowiony został w 2001 roku przez Francuza Sebastiana Catelin
latawcem, który pozwoli nam wykonywać manewry przechodzące nasze najśmielsze oczekiwania," mówi Mai. Z tym sportem tak właśnie jest-wy dajcie nam paliwo a my ruszymy w bój."&lt;/&gt;<br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;HANG TIME&lt;/&gt;<br><br>Po finałach, rozgrywanej w ramach zawodów RED BULL KING OF THE AIR, konkurencji freestyle zawodnicy zmierzyli się w ulubionej konkurencji widzów: hang time. <br><br>Cel jest prosty: zwycięzcą zostaje kitesurfer, który najdłużej utrzyma się w powietrzu. Kilku zawodników startowało jednocześnie w ośmiominutowych rundach. Aby zdobyć maksymalną wysokość i długi czas lotu, większość próbowała ujarzmić wiatr wielkimi latawcami. <br><br>Chociaż oficjalny rekord świata - 8,89 sekundy - ustanowiony został w 2001 roku przez Francuza Sebastiana Catelin
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego