Typ tekstu: Blog
Autor: Magda
Tytuł: lalka-magda
Rok: 2003
bordową sukienkę? Nie, zbyt wyzywająca...
Zarzucę letnią, zwiewną sukieneczkę i jestem gotowa :)
Czekam na Piotrencję, zaraz powinien być. Życzcie mi miłego wieczoru, papa!psy z drogówki

No i było super :)
Po krótkich oględzinach zawartości mojej szafy - pozostałam jednak przy różowiutkich spodniach (nie spodenkach) i tejże koszulce.
Misiek przyjechał punktualnie. I heja w szeroki świat :)
No może nie aż tak, bo byliśmy tuż za pięknym Wrocławiem.

Mam nadzieję, że żadni policjanci nie czytają tego bloga... bo Misiek prowadził po dwóch browarkach... ale to w żaden sposób nie wpłynęło na styl jego jazdy. Zawsze jeździ szybko, ale bezpiecznie.
Omijaliśmy trasy, gdzie zwykli stać
bordową sukienkę? Nie, zbyt wyzywająca...<br>Zarzucę letnią, zwiewną sukieneczkę i jestem gotowa &lt;emot&gt;:)&lt;/&gt;<br>Czekam na Piotrencję, zaraz powinien być. Życzcie mi miłego wieczoru, papa!&lt;/&gt; <br><br><br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt; psy z drogówki&lt;/&gt; <br><br>No i było super &lt;emot&gt;:)&lt;/&gt;<br>Po krótkich oględzinach zawartości mojej szafy - pozostałam jednak przy różowiutkich spodniach (nie spodenkach) i tejże koszulce.<br>Misiek przyjechał punktualnie. I heja w szeroki świat &lt;emot&gt;:)&lt;/&gt;<br>No może nie aż tak, bo byliśmy tuż za pięknym Wrocławiem.<br><br>Mam nadzieję, że żadni policjanci nie czytają tego bloga... bo Misiek prowadził po dwóch browarkach... ale to w żaden sposób nie wpłynęło na styl jego jazdy. Zawsze jeździ szybko, ale bezpiecznie.<br>Omijaliśmy trasy, gdzie zwykli stać
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego