Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
kina. Po drugie, jest bardziej otwarta i szczera niż dorośli. Ma w sobie więcejadrenaliny.
CKM: Jesteś ich kultowym reżyserem. Jak się czujesz w tej roli?
Wes: Bardzo dobrze. Młodzież często zaczepia mnie na ulicy, dziękuje mi za filmy. Mówi, że dobrze się na nich bawi. Bo nie jest prawdą, że horrory uczą przemocy.
CKM: Strażnicy moralności są jednak innego zdania.
Wes: Ci ludzie są niebezpieczni. Przecież nie da się ukryć, że w społeczeństwie amerykańskim, także wśród młodzieży, jest dużo przemocy. Dlatego pokazywanie jej w filmach jest uzasadnione. Oczywiście, pod warunkiem, że równocześnie mówi się o jej konsekwencjach.
CKM: A co sądzi
kina. Po drugie, jest bardziej otwarta i szczera niż dorośli. Ma w sobie więcejadrenaliny.<br>CKM: Jesteś ich kultowym reżyserem. Jak się czujesz w tej roli?<br>Wes: Bardzo dobrze. Młodzież często zaczepia mnie na ulicy, dziękuje mi za filmy. Mówi, że dobrze się na nich bawi. Bo nie jest prawdą, że horrory uczą przemocy.<br>CKM: Strażnicy moralności są jednak innego zdania.<br>Wes: Ci ludzie są niebezpieczni. Przecież nie da się ukryć, że w społeczeństwie amerykańskim, także wśród młodzieży, jest dużo przemocy. Dlatego pokazywanie jej w filmach jest uzasadnione. Oczywiście, pod warunkiem, że równocześnie mówi się o jej konsekwencjach.<br>CKM: A co sądzi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego