Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Wprost
Nr: 50
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1997
żadnych powodów, by obwiniać Brukselę o szykanowanie polskich producentów. Przeciwnie - to ich samych można często oskarżać o gospodarczą dywersję.
Piotr Andrzejewski



KISIEL KONTRA KISIEL


Laureaci Nagród Kisiela '97: Wołek, Apiecionek, Krzak
Trawestując powiedzenie z czasów komunizmu "Lenin wiecznie żywy", powiem bez cienia ironii: "Kisiel wiecznie żywy"! Żywa jest jego ironia, humor, a zwłaszcza niepodległość ducha. I te tłumy dobitnie o tym świadczą - mówił Tomasz Wołek, redaktor naczelny "Życia". Jak co roku kilkaset osób spotkało się w warszawskiej kawiarni "Rozdroże", gdzie po raz ósmy wręczono nagrody Kisiela.
Tegoroczny werdykt kapituły (jej pracom od początku patronuje tygodnik "Wprost"), jest jak sam Stefan Kisielewski
żadnych powodów, by obwiniać Brukselę o szykanowanie polskich producentów. Przeciwnie - to ich samych można często oskarżać o gospodarczą dywersję.<br>&lt;au&gt;Piotr Andrzejewski&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br><br>&lt;div type="art" sex="f"&gt;&lt;tit&gt;KISIEL KONTRA KISIEL &lt;/&gt;<br><br><br>Laureaci Nagród Kisiela '97: Wołek, Apiecionek, Krzak<br>&lt;intro&gt;Trawestując powiedzenie z czasów komunizmu "Lenin wiecznie żywy", powiem bez cienia ironii: "Kisiel wiecznie żywy"! Żywa jest jego ironia, humor, a zwłaszcza niepodległość ducha. I te tłumy dobitnie o tym świadczą - mówił Tomasz Wołek, redaktor naczelny "Życia". Jak co roku kilkaset osób spotkało się w warszawskiej kawiarni "Rozdroże", gdzie po raz ósmy wręczono nagrody Kisiela.&lt;/&gt; <br>Tegoroczny werdykt kapituły (jej pracom od początku patronuje tygodnik "Wprost"), jest jak sam Stefan Kisielewski
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego