Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Karan
Nr: 9-10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1995
za przemyt lub próbę sprzedaży narkotyku. Ich cele znajdują się w dużym budynku położonym na terenie parku... Gdyby nie kraty w oknie, całość mogłaby przypominać nowoczesny ośrodek wczasowy. Nie ma murów, ani wież ze strażnikami.
Rozkład dnia i terapii przebiega zgodnie z założeniami programu reedukacyjnego, którym objęci są więźniowie oraz ich rodziny. Oprócz zajęć sportowych i pracy każdy bierze udział w zajęciach terapeutycznych, gdzie uczy się właściwego wyrażania własnych uczuć, radzenia sobie z agresją, innego spojrzenia na siebie oraz własne problemy. Część zajęć poświęcona jest budowaniu odpowiedniej samooceny i systemu wartości. Duży nacisk położony jest na wyrobienie dyscypliny i pracę.
Niektórzy
za przemyt lub próbę sprzedaży narkotyku. Ich cele znajdują się w dużym budynku położonym na terenie parku... Gdyby nie kraty w oknie, całość mogłaby przypominać nowoczesny ośrodek wczasowy. Nie ma murów, ani wież ze strażnikami.<br>Rozkład dnia i terapii przebiega zgodnie z założeniami programu reedukacyjnego, którym objęci są więźniowie oraz ich rodziny. Oprócz zajęć sportowych i pracy każdy bierze udział w zajęciach terapeutycznych, gdzie uczy się właściwego wyrażania własnych uczuć, radzenia sobie z agresją, innego spojrzenia na siebie oraz własne problemy. Część zajęć poświęcona jest budowaniu odpowiedniej samooceny i systemu wartości. Duży nacisk położony jest na wyrobienie dyscypliny i pracę.<br>Niektórzy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego