Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 31.03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
wybrali kilka funduszy, mimo iż mogą tylko jeden. Zdarza się też, że umowy podpisano z osobami niepracującymi, czyli nie płacącymi składek. Dlatego Zakład szacuje, że faktyczna liczba wynosi najwyżej ponad 10 mln ubezpieczonych. ZUS przyznaje, że nie wszystkie pieniądze ze składek trafiają do funduszy emerytalnych. Zakład ma bowiem kłopoty z identyfikacją ubezpieczonych. Ocenia, że aż 30 proc. dokumentów, które trafiają do ZUS, zawiera błędy uniemożliwiające stwierdzenie, za kogo zostały zapłacone składki. Jednak w takich przypadkach, po zidentyfikowaniu ubezpieczonych, Zakład będzie musiał przesłać funduszom pieniądze wraz z wysokimi odsetkami za zwłokę.
Kolejne losowanie przyszłych członków funduszy emerytalnych ZUS przeprowadzi 30 czerwca.
Aneta
wybrali kilka funduszy, mimo iż mogą tylko jeden. Zdarza się też, że umowy podpisano z osobami niepracującymi, czyli nie płacącymi składek. Dlatego Zakład szacuje, że faktyczna liczba wynosi najwyżej ponad 10 mln ubezpieczonych. ZUS przyznaje, że nie wszystkie pieniądze ze składek trafiają do funduszy emerytalnych. Zakład ma bowiem kłopoty z identyfikacją ubezpieczonych. Ocenia, że aż 30 proc. dokumentów, które trafiają do ZUS, zawiera błędy uniemożliwiające stwierdzenie, za kogo zostały zapłacone składki. Jednak w takich przypadkach, po zidentyfikowaniu ubezpieczonych, Zakład będzie musiał przesłać funduszom pieniądze wraz z wysokimi odsetkami za zwłokę. <br>Kolejne losowanie przyszłych członków funduszy emerytalnych ZUS przeprowadzi 30 czerwca.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;Aneta
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!