Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.15
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
sprzedaży organizmów zmodyfikowanych genetycznie. Zaleca ona rygorystyczne zasady testowania i monitorowania bezpieczeństwa żywności transgenicznej.
Otwiera też drogę do zniesienia, wprowadzonego przed dwoma laty w związku z chorobą "szalonych krów", nieformalnego zakazu wprowadzania na rynek unijny nowych organizmów zmodyfikowanych genetycznie. Francja twierdzi jednak, że najpierw trzeba wprowadzić dalsze regulacje, które zapewnią identyfikację organizmów modyfikowanych genetycznie w procesie ich produkcji i sprzedaży.
(PAP)Nie szanują prezydenta Zwolennicy opozycji rozklejają w centrum Kijowa plakaty z napisem "Więzienie dla bandytów", podczas demonstracji wymierzonej przeciwko prezydentowi Ukrainy Leonidowi Kuczmie.
(PAP)Komisja obserwuje stada owiec i kóz

UE Komisja Europejska podejmie nadzwyczajne środki bezpieczeństwa, gdy tylko okaże
sprzedaży organizmów zmodyfikowanych genetycznie. Zaleca ona rygorystyczne zasady testowania i monitorowania bezpieczeństwa żywności transgenicznej.<br>Otwiera też drogę do zniesienia, wprowadzonego przed dwoma laty w związku z chorobą "szalonych krów", nieformalnego zakazu wprowadzania na rynek unijny nowych organizmów zmodyfikowanych genetycznie. Francja twierdzi jednak, że najpierw trzeba wprowadzić dalsze regulacje, które zapewnią identyfikację organizmów modyfikowanych genetycznie w procesie ich produkcji i sprzedaży.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Nie szanują prezydenta&lt;/&gt; Zwolennicy opozycji rozklejają w centrum Kijowa plakaty z napisem "Więzienie dla bandytów", podczas demonstracji wymierzonej przeciwko prezydentowi Ukrainy Leonidowi Kuczmie.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Komisja obserwuje stada owiec i kóz&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;UE&lt;/&gt; Komisja Europejska podejmie nadzwyczajne środki bezpieczeństwa, gdy tylko okaże
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!